Повернутися до звичайного режиму

ОСОБЛИВОСТІ ДПА 2019

Як підготуватися до диктанту?
Щоб зрозуміти причину, чому ви погано пишете диктанти, слід визначитися, на якому рівні ви знаєте правопис. Якщо очевидно, що слід "підтягти" грамотність, то іншого шукати дарма: треба виявити прогалини у знаннях, опановувати правила і багато читати. Хоча є ще один спосіб, перевірений часом.

Часто буває, що, навіть більш-менш знаючи правопис, учень допускає багато помилок. Можлива причина - невміння застосувати на практиці знання. Тому важливо якнайчастіше писати диктанти.

Дуже вагомий аспект проблеми: диктант - це в будь-якому випадку стрес для учня. Але його репетиція дозволить подолати цей стан і позбавити від помилок, яких ви можете допустити на тлі стресу.

Можна, щоб вдома хтось вам диктував, але чи впевнені ви, що вам диктують правильно? Найкраще, коли це робить компетентна людина, наприклад, репетитор, або для цього можна використати спеціальні диски з аудіозаписами. Аудіодиктанти записані у форматі mp3, начитані фахівцями. Це все що вам потрібно для тренування.

Така робота у підготовці до диктанту повинна вестися систематично. Поступово сформуються необхідні навички, ви будете уважніше аналізувати написання тих чи інших слів, буде розвиватися орфографічна пильність і мовне чуття.
Кiлькiсть переглядiв: 332