25 грудня 2017року учні побували на районному новорічному святі

25 грудня 2017року учні нашої школи побували на новорічному святі на базі Харківського міського палацу дитячої на юнацької творчості, де було проведено районне новорічне свято для дітей пільгового контингенту з числа учнів 3-6 класів закладів загальної середньої освіти Московського району. Дітей привітали з прийдешнім святом Нового року народний депутат України Д.В.Святаш і голова Адміністрації Московського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради О.М.Товкун. Школярі переглянули чарівну виставу і отримали солодкі новорічні подарунки від народних депутатів України Д.В.Святаша і В.Ю.Мисика.