22 січня 2018 року- день Соборності України

Учні школи відзначили це свято українською піснею, запальним танком та флешмобом "Ми- українці, і цим ми пишаємось!"

У цей січневий місяць на початку 1918-го у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. Більш того на тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка.
Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам цих двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на знаменитій Софійській площі.

/Files/images/1_schen18/1 Разом назавжди.JPG

/Files/images/1_schen18/3 Живий ланцюжок Єднаймося разом.JPG/Files/images/1_schen18/2 Танцювальні вітання.JPG

/Files/images/1_schen18/4 Пісні до Дня Соборності України.JPG