10 грудня 2018 року - засідання "круглого столу"

10 грудня розпочався Всеукраїнський тиждень права, який триватиме до 14 грудня.

Тиждень права проходить з метою реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», активізаціїроботи щодо формування у дітей та учнівської молоді правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших; формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань у школярів; вироблення навичок відповідальної поведінки підростаючого покоління на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища; прищеплення учням поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання й виконання ними законів; підвищення рівня правової культури учнів; здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень неповнолітніми, попередження асоціальних проявів серед школярів; виховання в учнів інтересу до активної суспільної діяльності в межах правового поля.

/Files/images/2018/dekabr18/1.jpg/Files/images/2018/dekabr18/2.jpg