Нащадки козацької слави

Фестиваль «Нащадки козацької слави»
21 жовтня 2010 року у Харківський загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 31 відбувся фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль школярів «Нащадки козацької слави».
Захід зібрав учнів 5-11 класів і був оглядом активності учнівських колективів у відродженні національних традицій, здорового способу життя, залученні школярів до фізичної культури. В програмі фестивалю були: «човниковий біг 4Х9м, стрибки у довжину з місця, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, перетягування канату, конкурс знавців історії українського козацтва «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе…, презентація команд «Не хилися червона калино, - маєш білий цвіт. Не журися, славна Україно, маєш добрий рід…». Захоплюючою і впертою була боротьба команд в усіх видах змагань, а особливо у змаганнях з перетягування канату. Цікавий інтерес викликало орієнтування на місцевості, в ході якого діти відшукували секрети козацької сили. Переможців у кожному виді змагань вітала директор школи Товстолуг В.М., їм було вручено грамоти. Найактивнішими учнівськими колективами було визнано 5-А, 6-Б, 8-А, 9-А, 10-А класи. Козацькому роду – нема переводу.