Національно-патріотичне виховання

Сьогодення ставить перед педагогами і бібліотечними працівниками важливе і невідкладне завдання – виховати свідомого громадянина, патріота рідної землі, який володіє всіма перерахованими вище якостями.

Важливо, щоб молодь, незалежно від її національності та регіону проживання, ідентифікували себе з Україною, прагнула жити в Україні; розуміла необхідність дотримання конституційних та правових норм, володіння державною мовою; сприймала регіональну історію як частину загальної історії України, відчувала власну причетність до майбутньої долі рідного краю як невід’ємної складової єдиної країни.

/Files/images/я патріот.jpg

.

Державні свята

22 січня – День Соборності України
29 січня – День вшанування пам’яті героїв Крут
20 лютого – День Героїв Небесної Сотні
21 лютого – День рідної мови
8-9 травня –День Пам’яті та примирення
28 червня – День Конституції України
23 серпня – День Прапора України.
24 серпня – День Незалежності України
14 жовтня – День українського козацтва
14 жовтня – День захисника України
9 листопада – День української писемності та мови
28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників
21 листопада — День Гі́дності та Свобо́ди
23 листопада – День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій
6 грудня – День Збройних Сил України

*****

В шкільній бібліотеці є багато книг, які можуть використовуватись вчителями, учнями, батьками в патріотичному вихованні. Організовано книжкові виставки "Національно-патріотичне виховання", "Україна - єдина країна", "Наші символи", з історії України, рідного краю.

/Files/images/IMG_2018-1.jpg

/Files/images/IMG_2018-2.jpg

Перелік літератури

На допомогу вчителям для проведення виховних заходів зібрано багато матеріалів щодо національно патріотичного виховання. В комп’ютері бібліотеки в електронному вигляді в папці «ШКІЛЬНА МЕДІАТЕКА» розміщено розробки уроків, виховних заходів, інша інформація.

Перелік файлів

Багато цікавої інформації з виховання дітей можна знайти на сайті Надії Красоткіної. Це книги, вірші, казки, оповідання, бесіди, уроки, свята, пісні.

Надія Красоткіна

*****

Важливо, щоб кожна шкільна бібліотека стала осередком становлення громадянина-патріота України. Виконуючи виховну функцію, шкільна бібліотека застосовує різноманітні форми та методи патріотичного виховання, які сприяють формуванню патріотичних почуттів та громадянської самосвідомості учнів шляхом залучення їх до читання, виховання любові до книги, рідної мови, культури держави.

МАТЕРІАЛИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ЮНАЦТВА