Нова методична література

21 січня 2020 року отримано навчальні посібники для учнів 5-6 класів та навчально-методичні посібники для вчителів - "Нова українська школа", "Інклюзивне навчання". Всього 253 примірники

Перелік отриманої літератури

/Files/images/м-1.jpg

/Files/images/м-3.jpg

/Files/images/м-2.jpg

***************************************************************************

Щорічно у вересні-жовтні в школі проводиться благодійна акція

"Подаруй книгу шкільній бібліотеці !",

в ній беруть участь учні, батьки, вчителі

/Files/images/подаруй.JPG

Висловлюємо щиру подяку батькам і учням за допомогу в поповненні фонду художньої літератури шкільної бібліотеки!

* * * * *

Проведення благодійної щорічної акції

«Подаруй книгу шкільній бібліотеці» розпочалось в 1999 році

В 1999 році Міністерство освіти України запровадило щорічну Всеукраїнську акцію «Живи, книго!» (наказ від 10.02.1999 року № 32 «Про організацію та проведення щорічної Всеукраїнської акції «Живи, книго!»), затвердило Положення про проведення Акції.

Одним із завдань Акції було поповнення бібліотечних фондів шкільних бібліотек методичною і художньою літературою.

З 2001 року благодійна акція «Подаруй книгу шкільній бібліотеці» проводиться щорічно, фонд бібліотеки поповнюється книгами українських та зарубіжних авторів.

Всього з 2001 по 2019 рік до бібліотеки надійшло

887 яскравих цікавих книг

Це художня література, енциклопедії, довідники, науково-популярні видання та інше.

* * * * *

В рамках проведення щорічної акції "Подаруй книгу шкільній бібліотеці"

в жовтні 2019 року фонд був поповнений

51 книгою на суму 4025 грн. -

пригодницькі історії, повісті, оповідання сучасних українських та зарубіжних письменників, дитячі енциклопедії

/Files/images/1--1.jpg

.............. /Files/images/1--2.jpg

............................./Files/images/1--3.jpg

........................................../Files/images/1--4.jpg

Завітайте до бібліотеки, познайомтесь з подарованою літературою, виберіть собі цікаву книгу та прочитайте її!