Нова методична література

В січні 2020 року отримано навчальні посібники для учнів 5-6 класів та навчально-методичні посібники для вчителів - "Нова українська школа. 1-2 класи", "Інклюзивне навчання". Всього 253 примірники

Перелік літератури 2020

В квітні 2021 року отримано навчальні посібники для учнів 7 класів та навчально-методичні посібники для вчителів - "Нова українська школа. 3-4 класи", "Інклюзивне навчання". Всього 226 примірників

Перелік літератури 2021

/Files/images/м-1.jpg

/Files/images/м-3.jpg

/Files/images/м-2.jpg

***************************************************************************

Щорічно у вересні-жовтні в закладі проводиться благодійна акція

"Подаруй книгу бібліотеці!",

в ній беруть участь учні, батьки, вчителі

/Files/images/подаруй.JPG

Мабуть, у вас вдома є книги, які ви давно прочитали. Вони стоять на полиці і "мріють" про те, щоб їх прочитали ваші друзі і ровесники.

Приєднуйтесь до благодійної акції! Подаруйте їх бібліотеці. Нехай їх прочитають й інші діти.

* * * * *

Проведення благодійної щорічної акції

«Подаруй книгу шкільній бібліотеці» розпочалось в 1999 році

В 1999 році Міністерство освіти України запровадило щорічну Всеукраїнську акцію «Живи, книго!» (наказ від 10.02.1999 року № 32 «Про організацію та проведення щорічної Всеукраїнської акції «Живи, книго!»), затвердило Положення про проведення Акції.

Одним із завдань Акції було поповнення бібліотечних фондів шкільних бібліотек методичною і художньою літературою.

З 2001 року благодійна акція «Подаруй книгу шкільній бібліотеці» проводиться щорічно, фонд бібліотеки поповнюється книгами українських та зарубіжних авторів.

Всього з 2001 по 2020 рік до бібліотеки надійшло

945 яскравих цікавих книг

Це художня література, енциклопедії, довідники, науково-популярні видання, словники, методична література.

Шановні батьки! Висловлюємо вам і вашим дітям щиру подяку за допомогу в поповненні фонду художньої літератури бібліотеки закладу!

В рамках проведення щорічної акції "Подаруй книгу шкільній бібліотеці"

в жовтні 2021 року фонд був поповнений

47 книгами на суму 3975 грн.

Завітайте до бібліотеки, познайомтесь з подарованою літературою, виберіть собі цікаву книгу та прочитайте її!