Періодичні видання

Увага! Дітям та їх батькам!

На сайтах дитячих газет і журналів ви знайдете багато цікавої та корисної інформації

Сайти дитячих журналів і газет

Українські дитячі журнали

Дитячий журнал "Пізнайко" Багато корисних матеріалів: вірші, казки, сценарії свят та ін.

Соняшник - Добрий дитячий журнал На сайті можна знайти не лише оповідки, історії, казки, малюнки, дитячі пісні, вірші, загадки, розваги, уроки англійської, але й онлайн переглянути всі журнали з 1991 по 2007 рік включно.

Журнал „Однокласник” – сучасний журнал для підлітків.

Україномовне ілюстроване видання для підлітків (12-16 років). Періодичність:раз на місяць

Всеукраїнський науково-популярний природничий журнал для дітей „КОЛОСОК”

Науково-художній журнал "Паросток" - для дітей, молоді та педагогів

Це видання, що не має аналогів в Україні, допомагає збагнути таємниці природи, гармонію стосунків людини і довкілля. На його сторінках публікують свої статті відомі вчені-біологи, екологи, аграрії, педагоги, психологи та літератори.
Тематика публікацій журналу доступна широкому колу читачів. Матеріали з актуальних питань природничих наук, народознавства, психології, педагогіки, культурології, які друкуються у "Паростку", можна використовувати на заняттях з біології, екології, народознавства, географії, хімії, літератури. Сторінка для наймолодших читачів пропонує цікаві розповіді, ігри, кросворди, вікторини, загадки.
Водночас у "Паростку" публікуються методичні матеріали для педагогів і керівників позашкільних навчальних закладів. З метою підвищення науково-дидактичного та інформаційно-методичного забезпечення навчально-виховного процесу в позашкільному навчальному закладі, пропаганди передових досягнень в галузі освіти, науки та культури в журналі відкрито нові рубрики: "Методичний посібник" і "Проблеми позашкільної освіти"

Казковий вечір - дитяча газета для дбайливих батьків Дитяча газета для дбайливих батьків. Читачі зможуть знайомитися з найчарівнішими історіями, розгадувати найзахопливіші завдання та фантастичні кросворди з улюбленими героями, брати участь у чудових конкурсах.

Маленька фея та сім гномів

Журнали "Ангелятко" та "Ангеляткова наука" Розвивально-пізнавальні журнали для дітей «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» призначений для дошкільників та дітей молодшого шкільного віку. Дуже цікавий сайт

Колобочок - дитячий журнал для розумних діточок

Академія Саморобкіна (видавництво) На даному сайті представлені 3 дитячих журнали для занять художньо-технічною творчістю у школі та вдома від видавництва: Академія Саморобкіна, Академія Юного моделіста, Жасмин.

Дитячий Розвивайко Детективні розслідування, головоломки, уроки малювання, вироби, настільні й рухливі ігри, кросворди, тести, орігамі, конкурси

Дитячий журнал «Граємо в англійську» Це ігрове видання для наймолодших охочих вивчати англійську мову. Цікаві й кольорові завдання дозволяють маленьким учням швидко збагатити їх словниковий запас. Під час подорожі захопливим світом різноманітних вправ читачі з насолодою граються в англійську, вивчаючи її.

«UA.Ромчик» дитячий інтернет- журнал

«UA.Ромчик» дитячий інтернет- журнал створений у січні 2007 року для дітей молодшого шкільного віку. Ромчині оповідки, історичні розповіді, біблійні перекази, дитячі чати.

Журнал Професор Крейд Захоплююче пізнавальне видання для дітей віком від 6 до 10 років. Долучившись до команди професора Крейда — знавця всіх наук — ти переконаєшся: "Бути розумним — це круто!". Адже шлях до знань, якими ти вражатимеш рідних, друзів та вчителів, — радісний і повний власних відкриттів. Крейд може розповісти про складні наукові поняття та природні явища цікаво, яскраво і просто.

«Сонячний зайчик»

На сторінках нашої газети діти ознайомлюються з новими творами відомих у місті та області поетів, прозаїків, гумористів, художників. Але найголовніше – це творчість дітей. Діти мають унікальну можливість надрукувати свої перші твори: вірші, оповідання, казки, кросворди та поспілкуватися з своїми ровесниками. Їм дуже подобається писати вірші, оповідання, казки, а останнім часом, найбільше складають кросворди.

Журнал «Крилаті» Цей двохмісячник має на меті не лише розважати та навчати, але і формувати із маленького громадянина нашої держави великого патріота й державотворця, допомогти у вихованні юного українця – європейського, обізнаного та творчого, самодостатнього, гордого тим, що він є частинкою великої української нації.Журнал розрахований на дітей від 6 до 10 років.

Ще декілька цікавих сайтів - любителям читання

Надія Красоткіна

На сайті Ви знайдете книги автора, вірші, пісні, оповідання, сценарії свят.

"Весела Абетка"

«Весела Абетка» - найкраща і найбільша дитяча сторінка в Мережі для дбайливих батьків. Казки, казки в мр3, великий і цікавий розділ "Читанка", абетки, казки, загадки, гумор та ін.

Читай українською!

Українська дитяча онлайн бібліотека: тематичні підбірки віршів та оповідань, найбільша колекція творів Василя Сухомлинського.