/Files/images/ebooks-laptop.jpg

На сайті Інституту модернізації змісту освіти розміщено

Лист МОН від 20.08.2018 № 1/9-503

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою

Лист МОН від 20.08.2018 № 1/9-503

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в основній і старшій школі закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою

*****

Також на сайті пропонуються електронні версії шкільних підручників


Електронні версії підручників для учнів 4-х класів

Електронні версії підручників для учнів 5-х класів

Електронні версії підручників для учнів 7-х класів

Електронні версії підручників для учнів 8-х класів

Електронні версії підручників для учнів 9-х класів

Двомовні словники

Посібники серії "Шкільна бібліотека"

*****

Ви можете скачати необхідні підручники в електронному вигляді на сайтах

http://pidruchniki.net/

http://4book.org/

На сайті Львівської обласної бібліотеки для дітей є перелік безпечних сайтів, більшість файлів з яких доступні для прямого завантаження:

http://ua.lokando.com/

http://pidruchnyk.com.ua/

http://schoolbooks.org.ua/

http://narodna-osvita.com.ua/

http://portfel.at.ua/

http://shkola.yccat.com/

*****

Перелік підручників для 1-11 класів ХЗОШ № 31

у 2018/2019 н.р.

Назва підручника

Автор

Клас

Видавництво

Рік видання

1 КЛАС

Українська мова. Буквар. Ч. 1

Воскресенська Н.О.

1

Ранок

2018

Українська мова. Буквар. Ч. 2

Воскресенська Н.О.

1

Ранок

2018

Англійська мова

Карпюк О.Д.

1

Астон

2018

Російська мова

Самонова О.І.

1

Ґенеза

2018

Я досліджую світ (інтегр. курс). Ч. 1

Бібік Н.М.

1

Ранок

2018

Я досліджую світ (інтегр. курс). Ч. 2

Бібік Н.М.1Ранок 2018

Математика

Скворцова С.О.

1

Ранок

2018

Мистецтво (інтегрований курс)

Рубля Т.Є.1Ранок

2018

Хрестоматія сучасної української. літератури для читання в 1-2 кл. Стус Т.В. 1-2 Видавництво Старого Лева

2016, 2018

2 КЛАС

Українська мова

Захарійчук М. Д.

2

Грамота

2012

Англійська мова

Карпюк О. Д.

2

Астон»

2012

Російська мова

Лапшина І.М.

2

ВД «Освіта»

2013

Літературне читання

Науменко В. О.

2

Генеза

2012

Природо знавство

Грущинська І. В.

2

ВД «Освіта»

2012

Математика

Рівкінд Ф. М.

2

ВД «Освіта»

2012

Сходинки до інформатики

Зарецька І. Т.

2

Ранок

2012

Основи здоров’я

Бех І. Д.

2

Алатон

2012

Образотворче мистецтво

Калініченко О. В.

2

ВД «Освіта»

2012

Музичне мистецтво

Лобова О. В.

2

Школяр

2012

Трудове навчання

Сидоренко В. К.

2

СИЦИЯ

2012

3 КЛАС

Українська мова

Захарійчук М. Д.

3

Грамота

2013

Англійська мова

Карпюк О. Д.

3

Астон»

2013

Російська мова

Лапшина І.М.

3

ВД «Освіта»

2013

Літературне читання

Науменко В. О.

3

Генеза

2013

Природо знавство

Грущинська І. В.

3

ВД «Освіта»

2013

Я у світі

Тагліна О.В.

3

Ранок

2013

Математика

Рівкінд Ф. М.

3

ВД «Освіта»

2013

Сходинки до інформатики

Зарецька І. Т.

3

Ранок

2013

Основи здоров’я

Бех І. Д.

3

Алатон

2013

Образотворче мистецтво

Калініченко О. В.

3

ВД «Освіта»

2013

Музичне мистецтво

Лобова О. В.

3

Школяр

2013

Трудове навчання

Сидоренко В. К.

3

СИЦИЯ

2013

Хрестоматія сучасної української. літератури для читання в 3-4 кл.

Стус Т.В.

3-4

Видавництво Старого Лева

2016,

2018

4 КЛАС

Українська мова

Вашуленко М. С.

4

ВД «Освіта»

2015

Англійська мова

Карпюк О. Д.

4

Астон

2015

Російська мова

Самонова О.І.

4

Ґенеза

2015

Літературне читання

Богданець-Білоскаленко Н.І.

4

Грамота

2015

Літературне читання

Савченко О.Я.

4

Грамота

2016

Природо знавство

Гільберг Т.Г.

4

Ґенеза

2015

Я у світі

Тагліна О.В.

4

Ранок

2015

Математика

Богданович М.В.

4

Ґенеза

2015

Інформатика

Зарецька І.Т.

4

Ранок

2015

Основи здоров’я

Гнатюк О.В.

4

Ґенеза

2015

Образотворче мистецтво

Резніченко М.І.

4

Навчальна книга - Богдан

2015

Музичне мистецтво

Аристова Л.С.

4

ВД «Освіта»

2015

Трудове навчання.

Веремійчик І. М.

4

Ґенеза

2015

Для учнів 4-В класу підручники інших авторів тимчасово отримано в ХЗОШ № 138

5 КЛАС

Українська мова

Глазова О.П.

5

ВД «Освіта»

2018

Англійська мова (5-й рік навч.)

Карпюк О.Д.

5

Астон

2018

Російська мова

Давидюк Л.В.

5

Світоч

2018

Українська література

Авраменко О.М.

5

Грамота

2018

Світова література

Ніколенко О.М.,
нові підручники
не отримали

5

Грамота 2013

Історія України

Гісем О.В.

5

Ранок 2018

Природознавство

Коршевнюк Т.В.

5

Генеза

2018

Математика

Мерзляк А.Г.

5

Гімназія

2018

Інформатика

Не отримано

5

2018

Основи здоров`я

Бойченко Т.Є.

5

Ґенеза

2018

Образотворче мистецтво

Железняк С.М.

5

Ґенеза

2013

Музичне мистецтво

Масол Л.М.

5

СИЦИЯ

2013

Трудове навчання (для дівчат)

Сидоренко В.К.

5

СИЦИЯ

2013

Трудове навчання (для хлопців)

Сидоренко В.К.

5

СИЦИЯ

2013

Етика

Данилевська О.М.

5

Генеза

2005

6 КЛАС

Українська мова

Глазова О.П.

6

ВД «Освіта»

2014

Англійська мова (6-й рік навч.)

Карпюк О.Д.

6

Астон

2014

Російська мова

Давидюк Л.В.

6

Світоч

2014

Українська література

Авраменко О.М.

6

Грамота

2014

Світова література

Ніколенко О.М.

6

Грамота

2014

Всесвітня історія

Пометун О.І.

6

ВД «Освіта»

2014

Біологія

Костіков І.Ю.

6

ВД «Освіта»

2014

Географія

Бойко В.М.

6

СИЦИЯ

2014

Математика

Тарасенкова Н.А.

6

ВД «Освіта»

2014

Інформатика

Ривкінд Й.Я.

6

Генеза

2014

Основи здоров`я

Бех І.Д.

6

Алатон

2014

Образотворче мистецтво

Железняк С.

6

Генеза

2014

Музичне мистецтво

Масол Л.М.

6

СИЦИЯ

2014

Трудове навчання (для дівчат)

Сидоренко В.К.

6

СИЦИЯ

2014

Трудове навчання (для хлопців)

Сидоренко В.К.

6

СИЦИЯ

2014

Етика

Данилевська О.М.

6

Генеза

2006

7 КЛАС

Українська мова

Глазова О.П.

7

ВД «Освіта»

2015,

Англійська мова (7-й рік навч.)

Карпюк О.Д.

7

Астон

2015

Російська мова

Баландіна Н.Ф.

7

ТОВ «Час майстрів»

2015

Українська література

Авраменко О.М.

7

Грамота

2015

Зарубіжна література

Волощук Є.В.

7

Ґенеза

2015

Історія України

Гісем О.В.

7

Ранок

2015

Всесвітня історія

Гісем О.В.

7

Ранок

2015

Біологія

Остапченко Л.І.

7

Генеза

2015

Географія

Кобернік С.Г.

7

Грамота

2015

Географія

Пестушко В.Ю.

7

Ґенеза

2016

Алгебра

Мерзляк А.Г.

7

Гімназія

2015

Геометрія

Мерзляк А.Г.

7

Гімназія

2015

Інформатика

Ривкінд Й.Я.

7

Генеза

2015

Фізика

Бар’яхтар В.Г.

7

Ранок

2015

Хімія

Григорович О.В.

7

Ранок

2015

Основи здоров`я

Бойченко Т.Є.

7

Ґенеза

2015

Образотворче мистецтво

Папіш Л.В.

7

Грамота

2015

Мистецтво (інтегрований курс)

Масол Л.М.

7

ВД «Освіта»

2016

Музичне мистецтво

Хлебникова Л.О.

7

Ранок

2015

Трудове навчання (для дівчат)

Терещук А.І.

7

Літера ЛТД

2015

Трудове навчання (для хлопців)

Терещук А.І.

7

Літера ЛТД

2015

Трудове навчання (для хлопців)

Терещук Б.М.

7

Ґенеза

2016

8 КЛАС

Українська мова

Глазова О.П.

8

Фоліо

2016

Англійська мова (8-й рік навч.)

Карпюк О.Д.

8

Астон

2016

Російська мова

Баландіна Н.Ф.

8

Ранок

2016

Українська література

Авраменко О.М.

8

Грамота

2016

Зарубіжна література

Волощук Є.В.

8

Ґенеза

2016

Історія України

Гісем О.В.

8

Ранок

2016

Всесвітня історія

Гісем О.В.

8

Ранок

2016

Біологія

Задорожний К.М.

8

Ранок

2016

Географія

Кобернік С.Г.

8

Літера ЛТД

2016

Алгебра

Мерзляк А.Г.

8

Гімназія

2016

Геометрія

Мерзляк А.Г.

8

Гімназія

2016

Інформатика

Ривкінд Й.Я.

8

Ґенеза

2016

Фізика

Бар’яхтар В.Г.

8

Ранок

2016

Хімія

Григорович О.В.

8

Ранок

2016

Основи здоров`я

Бойченко Т.Є.

8

Ґенеза

2016

Мистецтво

Масол Л.М.

8

Фоліо

2016

Трудове навчання (обсл. види праці)

Ходзицька І.Ю.

8

Ранок

2016

Трудове навчання (техн. види праці)

Терещук А.І.

8

Літера ЛТД

2016

9 КЛАС

Українська мова

Глазова О.П.

9

Ранок

2017

Англійська мова

Карпюк О.Д.

9

Астон

2017

Російська мова

Баландіна Н.Ф.

9

Ранок

2017

Українська література

Авраменко О.М.

9

Грамота

2017

Зарубіжна література

Волощук Є.В.

9

Ґенеза

2017

Історія України

Гісем О.В.

9

Ранок

2017

Всесвітня історія

Гісем О.В.

9

Ранок

2017

Правознавство.

Святокум О.Є.

9

Ранок

2017

Біологія

Задорожний К.М.

9

Ранок

2017

Географія

Кобернік С.Г.

9

Абетка

2017

Алгебра

Мерзляк А.Г.

9

Гімназія

2017

Геометрія

Мерзляк А.Г.

9

Гімназія

2017

Інформатика

Ривкінд Й.Я.

9

Ґенеза

2017

Фізика

Бар’яхтар В.Г.

9

Ранок

2017

Хімія

Григорович О.В.

9

Ранок

2017

Основи здоров`я

Тагліна О.В.

9

Ранок

2017

Мистецтво

Масол Л.М.

9

Освіта

2017

Трудове навчання (обсл. види праці)

Ходзицька І.Ю.

9

Літера ЛТД

2017

Трудове навчання (техн. види праці)

Терещук А.І.

9

Ранок

2017

10 КЛАС

Українська мова (проф.)

Караман С.О.

10

Ранок

2018

Англійська мова (10-й рік навч.) (станд.)

Карпюк О.Д.

10

Астон 2018

Російська мова (10-й рік навч.) (станд.)

Баландіна Н.Ф.

10

Грамота

2018

Українська література (проф.)

Семенюк Г.Ф.

10

Освіта

2018

Зарубіжна література

Ніколенко О.М.

10

Грамота 2018

Історія України (станд.)

Гісем О.В.

10

Ранок

2018

Всесвітня історія (станд.)

Гісем О.В.

10

Ранок

2018

Громадянська освіта (інтегр. курс) (станд.)

Гісем О.О.

10

Ранок

2018

Біологія і екологія (станд.)

Задорожний К.М.

10

Ранок 2018

Географія (станд.)

Коберник С.Г.

10

Абетка

2018

Математика (станд.)

Мерзляк А.Г.

10

Гімназія

2018

Фізика (станд.)

Бар’яхтар В.Г.

10

Ранок

2018

Хімія (станд.)

Григорович О.В.

10

Ранок 2018

Інформатика

Не отримано

10

Мистецтво

Не замовлено

10

Технології

Не отримано

10

Захист Вітчизни (станд.)

Гарасимів І.М.

10

Астон 2018

Захист Вітчизни. ОМЗ (станд.)

Лелека В.М.

10

Ранок

2018

11 КЛАС

Українська мова (акад., проф.)

Караман С.О.

11

Освіта

2011

Англійська мова (10 рік навч.) (акад.)

Калініна Л.В.

11

Наш час

2011

Російська мова (станд.)

Рудяков А.М.

11

Грамота

2011

Українська література (станд., акад.)

Семенюк Г.Ф.

11

Освіта

2011

Світова література (акад., проф.)

Звиняцковський В.Я

11

Генеза

2011

Історія України (станд., акад.)

Струкевич О.К.

11

Грамота

2011

Всесвітня історія (станд., акад.)

Щупак І.Я.

11

Прем¢єр

2011

Людина і світ (станд., акад., проф.)

Назаренко Н.В.

11

Сиция

2012

Біологія (станд., акад.)

Балан П.Г.

11

Генеза

2011

Екологія (станд., акад.)

Царик Л.П.

11

Генеза

2011

Економіка (станд., акад.)

Крупська Л.П.

11

Ранок

2011

Алгебра (акад., проф.)

Мерзляк А.Г.

11

Гімназія

2011

Геометрія (акад., проф.)

Бевз Г.П.

11

Генеза

2011

Інформатика (акад., проф.)

Лисенко Т.І.

11

Генеза

2011

Фізика (станд.)

Коршак Є.В.

11

Ґенеза

2011

Астрономія (станд., акад.)

Пришляк М.П.

11

Ранок

2011

Хімія (станд.)

Ярошенко О.Г.

11

Грамота

2011

Художня культура (станд.)

Назаренко Н.В.

11

Оберіг

2011

Технології (станд., акад.)

Коберник О.М.

11

Літера ЛТД

2011

Захист Вітчизни (ст., акад., проф.)

Пашко К.О.

11

Астон

2011

Захист Вітчизни. ОМЗ (ст., ак., пр.)

Гудима А.А.

11

Астон

2011

Кiлькiсть переглядiв: 269