/Files/photogallery/DSC_0130.JPGСтепендіат Харківської міської ради "Кращий учень закладу освіти" у 2013/2014 навчальному році

Бабаєва Світлана Іванівна - переможець районного конкурсу "Учитель року - 2008", переможець міського конкурсу "Учитель року - 2008", лауреат обласного конкурсу "Учитель року - 2008" в номінації "Початкова школа"
/Files/photogallery/1/DSC01131.JPG
Сасіна Оксана Володимирівна - підготовка призера обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, дипломант районного етапу конкурсу "Учитель року-2009"
Макієнко Олександр Олександрович - підготовка призера обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з інформатики
/Files/photogallery/1/DSC02139.JPG
Тищенко Ніна Павлівна - лауреат конкурсу "Класний керівник року"
Баштинський Сергій- золотий медаліст, 14-кратний переможець учнівських олімпіад з базових дисциплін, капітан шкільної команди інтелектуалів,яка стала призером районних турнірів 2007, 2008, 2009 років, переможець міського конкурсу "Учень року" в номінації "Лідер року-2008", стипендіат Харківської міської ради "Кращий учень закладу"
Кобзар Олена Василівна - лауреат конкурсу "Класний керівник року"

Лейбенко Геннадій - ІІІ місце з інформатики в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад;
ІІ місце в районному конкурсі "Учень року", номінація "Інтелектуал року"

Вітт Юлія - І місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Літературознавство"
/Files/photogallery/1/DSC02142.JPG

Боклажко Юлія - ІІІ місце в районному конкурсі "Учень року", номінація "Лідер року"
Граф Дмитро- І місце в районному конкурсі художньої самодіяльності "Мистецька надія"
Воловікова Інна- дипломант обласного молодіжного фестивалю пісень про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 "Перемога", лауреат районного конкурсу художньої самодіяльності "Мистецька надія"
/Files/photogallery/1/IMG_9330.JPG
Голубєва Анастасія - ІІ місце в міському конкурсі "Чорнобиль - моя біль "
Машталер Катерина - лауреат обласного етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої експедиції "Україна вишивана"
Бойко Людмила Федорівна - лауреат районного етапу конкурсу "Учитель року - 2010" у номінації " Російська мова та література"

Івтушок Оксана Іванівна - переможець районного конкурсу " Класний керівник - 2010 " у номінації " Початкова школа "
Диплом ІІІ ступеню на обласній виставці - ярмарок педагогічних ідей "Використання потенціалу шкільного музею з метою розвитку компитенції учнів ". Макієнко О.О., Бойко Л.Ф.