КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ

І-ІІІ СТУПЕНІВ №31

Харківської міської ради Харківської області

Місія школи:

Створення в навчальному закладі конструктивного вітапросту з метою формування успішної особистості, здатної до розбудови себе і соціуму.

Наше кредо:

Школа – це простір життя дитини, тут вона не готується до життя, а живе

Цілi:

Створення умов, необхідних для самостійного здобуття життєвого досвіду, пізнання життя та самопізнання в процесі життєтворчості

Найбільш значущі цiнності шкільного співтовариства:

Iдеали добра,правди, свободи, любові, дружби, справедливості, совісті, людської гідності

Завдання:

Створення сприятливих умов для реалізації освітніх потреб учнів.

Розвиток в учнів пізнавальних інтересів і здібностей, потреби глибокого і творчого оволодіння знаннями, навчання самостійного набуття знань,прагнення постійно знайомитися з найновішими досягненнями науки і техніки.

Формування особистісних якостей, рис характеру, необхідних для розв’язання складних життєвих завдань.

Прищеплення прагнення самовдосконалюватись, саморозвиватись, самовиховуватись.

Виховання в учнів патріотичних почуттів, формування національної самосвідомості, любові до рідної землі, свого народу