Наші традиції

У школі проходить багато заходів.

Сформовані свої традиції.

Познайомтесь з ними:

/Files/photogallery/Изображение 009.jpgСвято Першого дзвоника!

/Files/photogallery/Изображение 063.jpgДень людей похилого віку. Чисте і світле свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу.

/Files/photogallery/aNTlCVFQqIg.jpgФестиваль "Нащадки козацької слави".

/Files/photogallery/Изобь б.jpgЗ великою повагою, любов'ю говоримо про наших вчителів! Бажаємо ім щастя і здоров'я, ясних, веселих і чудових днів!

/Files/photogallery/Изображение 094.jpgОсінь...Осінь...Осінь... Медом пахнуть роси. Свято в нашій школі для дітей й дорослих.

/Files/photogallery/DSC_0735.JPGУ веселий, новорічний час до нашої школи запрошуємо вас!

1 вересня

Зустріч зі школою, вчителями, друзями.

На це свято приходить багато гостей.

Звучать привітання, виступи вчителів,батьків, гостей.

Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

МАРАФОН СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

У марафоні беруть участь учнівські колективи 5-11 класів. В кожному колективідіти об'єднуюються в групи, щоб дослідити проблеми, які їх хвилюють на даний момент.Учні проводять величезну роботу, зібрані матеріали оформлюють у тематичні папки, газети, альманахи, журнали , фільми. Підсумком стають презентації роботи серед своїх однолітків та інших учнів школи і що найголовніше, проектна діяльність кожного розвиває уміння планувати свою діяльність, використовувати багато джерел інформації, аргументувати думку, приймати рішення, встановлювати соціальні контакти, створювати кінцевий продукт.

ФЕСТИВАЛЬ "НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ"

/Files/photogallery/1/IMG_9336.JPG

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. А на наступний день настають зимові канікули.

/Files/photogallery/1/IMG_0438.JPG Колективна творча справа "Подорож до Університету Таємничих Явищ"/Files/photogallery/1/IMG_0432.JPG/Files/photogallery/1/IMG_0508.jpg

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

/Files/photogallery/1/DSC02146.JPG

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.