День Цивільного захисту у школі.

26 квітня 2018 року у школі відбувся День цивільного захисту. Діти готувались до нього та з нетерпінням чекали. На першому поверсі працювала виставка дитячого малюнку про цивільний захист.
Перед класами початкової школи старшокласники проводили майстер-класи по наданню першої допомоги потерпілим.Перед учнями середньої школи виступала дружина юних пожежних, яка посіла 3 місце у районному конкурсі серед команд ДЮП .
До старшокласників завітали курсанти та педагоги Національного університету Цивільного захисту України, які показали дуже багато цікавого захисного приладдя, дали одягнутись у захисний одяг. Показали ,як працює металошукач, макети вибухонебезпечних предметів та багато іншого.
Завершальним етапов був навчальний сигнал "Увага! Всім!" та евакуація усіх учнів. Після цього серед старшокласників була проведена естафета на швидкість надання допомоги, одягання протигазів, захисного одягу. Усі учні жваво вболівали за них.

/Files/images/1_kvt18/5.jpg