ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ,

ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти,затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за №564/32016

Лист МОН України від 08.05.2018 № 1/9-292 ''Лист-роз'яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти''

Лист МОН України від 18.05.2018 № 1/9-320 «'РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо окремих питань зарахування до спеціалізованих шкіл (класів) з поглибленим вивченням окремих предметів, гімназій (гімназій-інтернатів), ліцеїв (ліцеїв-інтернатів), колегіумів (колегіум-інтернатів) державної та комунальної форми власності»

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО ЗАКЛАДУ НЕОБХІДНІ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:

1. Заява батьків

2. Копія свідоцтва про народження дитини та оригінал

3. Довідка учня закладу освіти про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду (форма № 086-1/0) та карта профілактичних щеплень (форма № 063/0)

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника)