До уваги вчителів , учнів та батьків! Про проведення Дня знань та першого уроку

1 вересня 2013 року новий навчальний рік в усіх навчальних закладах Московського району розпочнеться з проведення державного свята – Дня знань.

Перший урок буде проведено 2 вересня 2013 року і присвячено 70-річчю визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників. Мета проведення уроку Пам’яті – показати учням масовий героїзм людей на фронтах і в тилу, розкрити історичне значення Перемоги над нацистською Німеччиною. Під час проведення уроку будуть вирішуватися виховні завдання, пов’язані з формуванням свідомого громадянина-патріота, ураховуватися вікові особливості школярів.

Інформаційно-методичні рекомендації для вчителів щодо проведення уроку, присвяченого 70-й річниці визволення Харківщини від фашистських загарбників, розроблені методистами КВНЗ «ХАНО» та надані для використання в загальноосвітні навчальні заклади.