Зустріч із 1 заступником Харківського міського голови

Сьогодні, 8 грудня, Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов провів zoom-конференцію з лідерами учнівського самоврядування, серед яких була учениця 11-А класу нашої школи Костів Ганна, голова шкільної дитячо-юнацької організації "Слобожанський віночок", голова правової корпорації ХМОУС.

Школярі поставили першому віце-меру багато питань. Вони цікавилися роботою Харківського міського голови, міської ради та її виконавчих органів, особливостями діяльності депутатського корпусу, новими інфраструктурними проєктами тощо. Побачивши з боку учасників онлайн-зустрічі велику цікавість до роботи органів місцевого самоврядування, Ігор Терехов запропонував створити Клуб молодого політика.

Лідери учнівського самоврядування Харкова поставили віце-меру питання /Files/images/2020/12-20/все.jpg /Files/images/2020/12-20/Аня.jpg