День української писемності та мови!

В Харківській загальноосвітній школі № 31 пройшов День української писемності та мови.

Свято присвячене пам'яті Нестора Літописця, який, на думку деяких дослідників і започаткував писемну українську мову. Проведено цікавий челендж "Вивчай українську мову" для учнів, з метою заохотити їх до святкування; учні молодшої школи матимуть змогу прийняти участь у тематичних квест-іграх. Проведені виховні години для учнів усіх класів, під час яких було розглянуто історію виникнення свята, життя Нестора Літописця. Традиційно вже 22 рік поспіль 9 листопада у прямому ефірі транслюється «Диктант національної єдності». Прийняти участь у написанні мав змогу кожен бажаючий, учні 8 -11 класів нашої школи також долучилися до написання!

Фото тут