Зустріч учнів 9-Б класу метрошколи з інспекторами відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області

08.02.2024 року в рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції" та Місячника правової освіти відбулася зустріч учнів 9-Б класу метрошколи ХЛ №31 з інспекторами відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області Поліщуком Олександром Андрійовичем та Орел Христиною Анатоліївною.

В ході зустрічі учні отримали інформацію про права і обов'язки підлітків, про адміністративну та кримінальну відповідальність, повторили алгоритм дій під час повітряної тривоги, мінної безпеки, правил поводження на водних об'єктах взимку.