Психодіагностична робота для визначення професійних типів особистості з учнями 9-Б класу метрошколи

Практичний психолог Харківського ліцею №31 Якименко Н.Ю. провела психодіагностичну роботу тест Дж. Голланда для визначення професійних типів особистості та «Карта інтересів» А.Є. Голомшток з учнями 9 класу метрошколи, метою якої є: виявити талант до того чи іншого виду професійної діяльності, формування ціннісних орієнтацій, мотивації самопізнання, установки на власну активність у професійному самовизначенні та оволодінні професійною діяльністю, також систематичне ознайомлення з професіями навчально виховному процесі.