Міська акція

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» за дорученням керівництва Департаменту освіти Харківської міської ради повідомляє про проведення у березні 2024 року *освітньої акції «Книжковий калейдоскоп»*, метою якої є реалізація Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», популяризація книги та читання серед дітей та молоді, впровадження інноваційних форм у роботу закладів освіти.

Запрошуємо учнів, батьків та педагогів долучитись до нашої ініціативи та прорекламувати одну із книг письменника-ювіляра 2024 року (зазначеного в додатку) так, щоб усім захотілось прочитати цей твір у повному обсязі самостійно та детальніше ознайомитись із творчою спадщиною митця. Просимо звернути увагу, що умовами акції передбачена саме реклама твору. Роботи з декламуванням поезій та переказом змісту творів ювілярів у соціальних спільнотах Департаменту освіти не розміщуватимуться.