День 8 березня

Нехай лунають із піснями

Чудовий і веселий сміх!

Нехай турботи всі поринуть

У день вчорашній, дорогі!

А привітання нехай линуть,

І знайте, що вас любим ми!

/Files/photogallery/DSC_1259.JPG

Святковий день у школі №31 розпочався привітанням всіх учителів з наступаючим днем чарівності і жіночності, з днем 8 березня. Учні підготували вірші, теплі слова, та з музикальним оформленням чекали з самого ранку своїх вчителів у холі школи. Звичайно, на цьому свято не закінчилося. Далі відбувся святковий концерт, присвячений дню 8 березня, на якому діти продовжували радувати улюблених жінок: вчителів, матусь і бабусь. Хлопці 11 класу підготували відеопоздоровлення, а середня школа - пісні, танці та акробатичні номери. Не забули про свято і команда КВК "Гарсон", яка залюбки представила і свою роботу - гумористичне відео. Зі святом вас, любі жінки! Кохання, ніжності, здоров'я та жіночого, такого необіхдного, щастя!

/Files/photogallery/DSC_1281.JPG

/Files/photogallery/DSC_1300.JPG