День Перемоги

7 травня в нашій школі відбулося святкування великого для всього світу - Дня Перемоги. До нас завітали почесні гості - наші любі ветерани, які залюбки провели дітям уроки мужності. А діти, в свою чергу, також підготували приємні сюрпризи. Члени ради музею та ценрту "Пошук" дитячо-юнацької організації "Слобожанський віночок" провели ветеранам екскурсію "Музеєм Бойової слави 25-ї гвардійської стрілецької дивізії", а після екскурсії запросили на святковий концерт. Діти показували інсценізації воєнних пісень, поппурі, хор співав пісню "День Перемоги". Опатенко Лідія Іванівна, учасник бойових дій, також вирішила порадувати учнів школи: заспівала пісні воєнних та повоєнних років. Наші гості отрмали подарунки та чудовий настрій. Зі святим святом Вас!

/Files/images/DSC_1945.JPG

/Files/images/DSC_1932.JPG