Дружній візит до Шевченківського дитячого будинку

Дружба, посмішка, щире слово. Ось, що є найголовнішим! Сьогодні ми вирушили в гості до вихованців Шевченківського дитячого будинку. Упродовж нашої зустрічі ми із зацікавленням знайомились з діточками та їх талантами. Директор та заступник директора дитячого будинку провели для нас цікаву екскурсію будівлею, з гордістю показали нам величезну кількість нагород та грамот, які отримали їх діти. У Шевченківському дитячому будинку навчаються та живуть однією дружньою родиною тільки хлопці, але коли ми побачили вишиванки, рушники, картини, малюнки, вироби зі скла та заліза, вироби папьє-маше та квілінг, вишиті гачком картини, нашому захопленню не було меж. Дівчата нашої школи поспілкувались з маленькими дітлахами, отримали подарунок від хлопців дитячого будинку, а у відповідь подарували набори для вишивання, які надзвичайно сподобались хлопцям та пообіцяли обов'язково завітати в гості наступного навчального року. Давайте допомагати один одному! Ми-одна родина!

/Files/images/DSC_1976.JPG

/Files/images/DSC_1977.JPG