Шевченківські читання. Літературно-музична композиція для учнів 5-6 класів

11 березня в актовій залі в учнів 5-6 класів нашої школи відбулася уявна подорож Шевченківськими сторінками. Діти по-новому поглянули на життєвий та творчий шлях Т.Г. Шевченка. З задоволенням переглянули інсценізацію розмови малого Тараса з матір'ю у виконанні учнів молодшої школи, перегорнувши уявну сторінку «Дитинство».

Учні середньої школи не пасли задніх, читали поезії під музичний супровід; розмовляли зі слайдами; роздивлялися творіння Шевченка-художника; із задоволенням перегорнули сторінку «Мультсад», переглянувши мультиплікаційний кліп «Садок вишневий коло хати».

А на сторінці «Витоки» натхненно співали сумні та завжди оптимістичні пісні на вірші Тараса Григоровича. З великим ентузіазмом приймали участь у вікторині.

/Files/images/IMG_328.jpg

/Files/images/IMG_329.jpg