Прекрасне свято радості та надії - Міжнародний день захисту дітей!

Щороку прекрасне свято радості та надії відбувається в перший день літа, 1 червня- Міжнародний день захисту дітей. Адже саме в дітях дорослі вбачають здійснення своїх мрій і сподівань. Тому й прагнуть, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Цього дня учасники табору зустрічалися з працівниками ССД, 7 загін відвідав Ботанічний сад, а з дітьми 1-8, 9 загонів була проведена квест –гра, яку організував музичний керівник Волкова Ірина Олександрівна.

А наприкінці дня всі діти табору отримали смачні подарунки від депутата Харківської міської ради Руденка Андрія Івановича.

/Files/images/2016_god/tabor_2016/3y_den/DSC_0104.JPG/Files/images/2016_god/tabor_2016/3y_den/DSC_0134.JPG

/Files/images/2016_god/tabor_2016/3y_den/DSC_0158.JPG