18 жовтня - Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований18 жовтня 2007 р. Європейським Парламентомяк день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феноменуторгівлі людьми, особливо жінками тадітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Людина - не товар! Цінність людського життя - не предмет торгівлі!