Тиждень національного читання "Дім"

Книга - терапія під час воєнного стану.

Патріотичне виховання.

Шановні учні та батьки!

/Files/photogallery/Instagram post - 21 (1)толд.png

З 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року проводиться Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція "Національний тиждень читання".

Мета Акції - консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду. Цьогоріч гасло Акції - "Бути своїми", що означає зв'язок між поколіннями, подолання віддалі (котра насправді умовна) між відомими літераторами й нами, читачами, а також розуміння досвіду тих голосів, котрі подібні виклики часу вже пройшли.

Промоція читання є важливим чинником розвитку людського потенціалу і для дорослих, і для дітей, адже читання - основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання і соціальної аддаптації, збереження ментального здоров'я тощо.

У ліцеї заплановано проведення таких заходів:

1).Вікторина "Що я знаю про бібліотеку ліцею ?". 2) Вікторина "Книга відкриває світ". 3) Презентація "Микола Хвильовий - прозаїк, публіцист, поет." 4) Вікторина " У світі казки чарівної".

/Files/images/IMG-3627ace638653a3cbfd46b29744dabd2-V.jpg

Запрошуємо вас долучитися до реалізації Акції!

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ З КНИГОЮ.

1. Книжку потрібно читати за столом. 2. Брати книгу слід чистими руками. 3. Перегортувати сторінки за верхній кутик сторінки. 4. Не можна класти в книгу олівці, ручки та інші предмети, які можуть зіпсувати книгу. 5.Для того, щоб швидко знайти потрібну сторінку, користуйся закладинкою. 6.Не читай книгу, коли їси. 7. Не роби записів, не підкреслюй слова, не малюй на сторінках. 8. Не пергинай книгу під час читання, від цього випадають сторінки. Бережіть книгу, бо це плад праці багатьох рук, які дбають. щоб книга потрапила до вас. Поважайте книгу за те, що вона вас навчає, дає багато цікавого про те, чого ви не знали

МИКОЛА ХВИЛЬОВИЙ..

Постать М.Хвильового в 2023 році є центральною у проведенні тижня читання. Твори Миколи Хвильового застерігають сучасників від шляху в прірву антигуманізму, від фальшиво-красивих політичних гасел. Для сучасного читача новели письменника - багатющий матеріал для вивчення не лише історії,а й психології, його твори - переконливий урок того, що не слід припускатися помилок своїх попередників.